Baş vur

01

Sana her konuda yardımcı olabilecek bir mentor arıyorsan hemen başvur!

Eşleş

02

İlgi alanlarına göre seni en uygun mentorla eşleştirelim ve onunla iletişime geçmeni sağlayalım!

Danış

03

Mentoruna istediğin her konuda danışabilir ve sorularını yöneltebilirsin. Onların akademik ve sektör tecrübelerinden faydalan. Aklındaki soru işaretlerinden kurtul!

Mentor

Mentee

Şirket

Etkinlik

Mentor
& Mentee

Mentorship Programı bir öğrenci ve bir mezunun eşleştiği programa verilen addır. Bu programdaki, asıl amaç mentor (mezun olmuş kişi) ve mentee (öğrenci) arasında bir bağ kurmaktır.

Bu programın işleyişini şöyle ifade edebiliriz: Programa girmek isteyen mentee ve mentorlere ilettiğimiz tanışma formu sonuçlarını değerlendirerek yaptığımız eşleşme sonucu, her iki tarafa da birbirlerini tanıtan yol haritalarını iletiyoruz.

Tanışma aşamasından sonra yolculuğumuz başlıyor. Bu yolculuğun en önemli amaçlarından biri iki tarafın da birbirlerinden bir şeyler öğrenmesidir. Yolculuk boyunca mentor, mentee’nin sorularına cevap verip ağını genişletmesine yardımcı oluyor, bir yol gösteren gibi davranarak tavsiyeler veriyor ve kariyer odaklı bilgi ve birikimleri aktarıyor. Mentee de bu süreçte mentorüyle karşılıklı iletişimde olacağından, yeni dünyadaki gelişmeleri, genç kuşağın fikirlerini ve isteklerini mentorüne aktarmış oluyor.

Bu program sayesinde, mezunlarımız ve programa katılan mentorlerimiz ile daha çok kaynaştığımızı ve samimiyet kurduğumuzu söylemek isteriz. Eğitim hayatımız boyunca bizlerin hayatının daha da kolaylaşmasını sağlayan, engin bilgi ve birikimlerini aktaran, samimiyetini bizden esirgemeyen, tavsiyeler veren ve verecek olan tüm mentorlerimize çok teşekkür ediyoruz.

alt
alt
alt
alt
alt
alt

Hemen Başvur!

Aramıza Katılmak İster Misin?